Всеукраїнський форум «Український кордон – 2017» детальніше

З метою виховання в учнівської молоді любові до рідного краю, формування екологічної культури, залучення до природоохоронної роботи та популяризації руху за збереження навколишнього середовища в рамках Всеукраїнського еколого-природничого комплексу «Екологос» 06-08 червня Національним еколого-натуралістичним центром спільно з Богородчанським районним центром учнівської молоді проведено Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів «Манявські краєвиди».

Детальніше: Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів «Манявські краєвиди»

З метою виховання та розвитку дітей, духовного збереження сімейних цінностей та традицій українського народу 14 травня 2017 р. в м. Івано-Франківську відбувся концерт учнівських та студентських колективів і виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, присвячені Дню матері.

Детальніше: Концерт учнівських та студентських колективів і виставка декоративно-ужиткового та образотворчого...

З метою залучення дітей до активних занять фізичною культурою та спортом в с. Поляниця Яремчанської міської ради на базі гірськолижного курорту «Буковель» 14 травня 2017 року проведено ІІІ обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» - «Olympic move UA», в якому взяли участь близько 200 дітей з загальноосвітніх навчальних закладів районів, міст та об’єднаних територіальних громад області. У районах та містах обласного значення проведено перший та другий етапи зазначеного заходу, до яких залучено близько 8,0 тисяч дітей.

Детальніше: ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»...

28 лютого 2017 року в приміщенні Івано-Франківського муніципального центру дозвілля відбувся обласний конкурс хореографічних колективів в номінаціях народного та сучасного танцю.

Детальніше: Обласний конкурс хореографічних колективів

23 лютого 2017 року на базі обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді успішно пройшов обласний конкурс з технічного креслення та основ графічної грамоти.

Детальніше: Обласний конкурс з технічного креслення та основ графічної грамоти

Хокеїсти Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи зайняли 2 місце на турнірі, що пройшов у місті Горки в Білорусії. У  турнірі взяли участь дві команди з України (Легіон (Івано-Франківська ОДЮСШ) і Донбас (Донецьк), одна команда з Білорусії та три з Російської Федерації.

Детальніше: Перемога на Турнірі по хокею з шайбою в Білорусії

У приміщенні борцівського залу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 24-25 грудня відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків 2004 року народження та молодших пам’яті захисника України Григорія Семанишина. Загалом в змаганнях взяли участь понад сто учасників.

Детальніше: Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків 2004 року народження та молодших пам’яті...

22 грудня 2016 року департаментом освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації (Віктор Кімакович) спільно з обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (Михайло Стефанків) проведено урочисте підбиття підсумків спортивно-масової роботи навчальних закладів у 2015-2016 навчальному році та відзначення 15-ої річниці з дня утворення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Детальніше: Підсумки роботи навчальних закладів в галузі спору в 2015-2016 навчальному році та відзначення...

17-18 грудня 2016 року у м. Калуші відбувся Всеукраїнський різдвяний фестиваль з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, організований дитячо-юнацьким борцівським клубом «Кузня чемпіонів», у якому змагалися юні спортсмени з Івано-Франківської, Закарпатської, Черкаської, Житомирської, Чернівецької, Львівської, Хмельницької областей та Республіки Молдови.

Детальніше: ВІЛЬНА БОРОТЬБА

На базі  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся Чемпіонат України серед молоді та юніорок з боксу пам'яті Валерія Дем'янова. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменок  (15 команд) з різних областей України. Боксерські поєдинки тривали 5 днів

Детальніше: Чемпіонат України серед молоді та юніорок з боксу пам'яті Валерія Дем'янова

Сторінка 1 із 3