Від імені Інституту політико-правових та релігійних досліджень та від себе особисто засвідчую Вам повагу та повідомляю наступне. Інститут політико-правових та релігійних досліджень проводить

Національний конкурс творчих робіт (есе) «Шлях становлення української державності» до Дня Незалежності України (далі - Конкурс).

Конкурс проводиться за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності молоді про історію становлення України, як незалежної європейської держави, створення умов для творчого зростання обдарованої молоді.

До участі у Конкурсі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти заклади вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України.

Конкурс проходить з 08 квітня 2019 року по 24 серпня 2019 року.

Прийом конкурсних робіт здійснюється до 20 серпня 2019 року.

Враховуючи викладене, пропонуємо розмістити на офіційному веб-сайті ввіреного Вам органу інформацію про Конкурс, а також запросити молодь до участі у заході.

Додаткова інформація: ТУТ Про результати розгляду листа просимо поінформувати, шляхом направлення відповіді на поштову та електронну адреси Інституту.

Додаткова інформація: Про проведення Національного конкурсу творчих робіт(есе) "Шлях становлення української державності"