Сьогодні, 29 березня 2019 року, в приміщенні обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася колегія департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації за участю голови комісії обласної з питань гуманітарної політики та свободи слова Ю. Черневого, на якій обговорено питання:

1. Про нагородження переможців обласного заочного конкурсу плакатів на екологічну тематику « З відходів – до доходів» серед учнівської молоді.

2. Про стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017 року № 871-р «Про затвердження плану дії на 2017-2019 роки поетапного створення додаткових місць у закладах освіти для дітей дошкільного віку».

3. Про дотримання законодавства при здійсненні закупівель за державні кошти.

4. Про стан виконання рішення колегії департаменту від 07.06.2018 р. №1 «Про стан виконання вимог законодавства з питань забезпечення прозорості та інформаційної відкритості у сфері освіти області».

5. Про стан виконання рішення колегії департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА від 14.12.2017р. №1 «Про вивчення стану організації правовиховної роботи місцевими органами управління освітою». За результатами розгляду кожного з питань прийнято відповідні рішення.