Протягом серпня 2018 року за участю іноземних волонтерів-викладачів для учнів області організовано проведення дитячих пришкільних таборів з поглибленим вивчення англійської мови «GoCamp».

«GoCamp» – це найбільша волонтерська програма, метою якої є стимулювання учнів до вивчення іноземних мов шляхом залучення іноземних волонтерів з усього світу. 

У цьому році проект реалізовано у 5 пришкільних таборах області: Міжрічанській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Болехівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Болехівської міської ради, Брошнів-Осадському ліцеї Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади Рожнятівського району, Ліснохлібичинській ЗОШ І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради, а також Делятинському ліцеї № 2 Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади Надвірнянського району.

 

У рамках програми 17 серпня відбулась зустріч директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Віктора Кімаковича та селищного голови Брошнів-Осадської об’єднаної територіальної громади Назарія Іваніва з іноземним волонтером-викладачем з Великобританії, який працював у дитячому пришкільному таборі з поглибленим вивченням англійської мови у Брошнів-Осадському ліцеї. Віктор Кімакович висловив подяку п. Томасу  Н’юмену від обласної державної адміністрації за участь в проекті: «Сподіваюсь, що і наступного року іноземні волонтери допомагатимуть учням Прикарпаття в удосконаленні іноземної розмовної мови, пізнанні культури і традицій інших країн, а також розширять свої знання про Україну».

 Табір працював з 06 по 17 серпня, у якому взяли участь 44 дитини. Для вихованців табору та волонтера організовано екскурсійні поїздки визначними місцями Прикарпаття. 

Всього в області діють 98 мовних таборів, у яких удосконалюють практичні навички володіння іноземною мовою 3682 дитини.