Сучасний продавецьце ініціативна, самостійна в прийнятті рішень особистість, яка відзначається оперативністю, творчим підходом до вирішення всіх питань, повязаних із продажем товару та збільшенням товарообігу.

 

14 березня 2018р. на базі Коломийського професійного ліцею сфери послуг проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Продавець продовольчих товарів». Конкурс проводився з метою підвищення рівня професійної підготовки та майстерності, розвитку творчої активності учнів, поглиблення знань з сучасних виробничих технологій в сфері обслуговування.

Конкурс включав проведення теоретичного і практичного турів.  Теоретичний тур передбачав перевірку знань учнів з предметів професійно-теоретичної підготовки на персональних комп’ютерах. Практичний тур полягав у виконанні двох завдань: робота на реєстраторах розрахункових операцій та робота в бакалійному відділі.

Журі в складі роботодавців професійно та уважно спостерігали і оцінювали роботи.

За спільним рішенням журі та оргкомітету визначено переможців ІІ етапу Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності серед учнів Коломийського професійного ліцею сфери послуг  з професії «Продавець продовольчих товарів»:

І місце Тороус Мар’яна.

ІІ місце – Габорак Марія.

ІІІ місце – Безродна Марія та Бедрицька Юлія.

На урочистому закритті конкурсу переможці  були нагороджені цінними подарунками. Присутні залишились задоволеними доброю підготовкою та проведенням конкурсу.

IMG 20180314 125237 1