Відповідно до наказу Державної служби якості освіти України від 25.10.2018 р. № 01-13/42 «Про вивчення діяльності органів управління освітою Івано-Франківської області» з 29 жовтня по 02 листопада 2018 року в області перебувають представники Служби. Метою візиту є вивчення стану організованого початку 2018/2019 навчального року в умовах Нової української школи крізь призму роботи департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, Обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, місцевих органів управління освітою. У рамках вивчення здійснено виїзди у Надвірнянський, Верховинський райони, міста Івано-Франківськ та Яремче,  де відвідано заклади освіти, проведено зустрічі з педагогічними колективами, працівниками відділів, управлінь освітою райдержадміністрацій та міськвиконкомів. Члени комісії ознайомились із організацією освітнього процесу, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, станом використання освітньої субвенції з метою створення нового освітнього середовища.  За результатами відвідин буде окреслено ряд проблем, які виникають у процесі реалізації закладами освіти області Концепції Нової української школи, визначено шляхи їх вирішення та напрацьовано відповідні рекомендації.

 

1 листопада цього року урочисто відкрився фінальний етап ХVІІ Всеукраїнського учнівського турніру юних інформатиків. Змагання триватимуть до 5 листопада на базі Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради та Приватного вищого навчального закладу “Університет Короля Данила”. Для участі в них прибуло 15 команд з 9 областей України та м. Києва. Івано-Франківщину представлятимуть 3 команди: збірна команда закладів освіти Коломийської міської ради, команда Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату та збірна команда закладів освіти Делятинської об’єднаної територіальної громади.

Детальніше...

5 листопада відбулось урочисте закриття XVIІ Всеукраїнського учнівського турніру юних інформатиків. Такі інтелектуальні змагання проводяться з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді. Проведення всеукраїнського заходу забезпечували департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Змагання відбувалися на базі Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради та приватного вищого навчального закладу “Університет Короля Данила”.

Детальніше...

Відповідно до Законів України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 рр.», «Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років», та враховуючи Методичні рекомендації МОН щодо засад діяльності музеїв історичного профілю дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, які перебувають у сфері управління МОН України проведена  відповідна робота в музеях закладів освіти Івано-Франківської  області:

Детальніше...

"Роль молоді у розвитку парламентаризму в Україні" до Дня юриста

Протягом серпня 2018 року за участю іноземних волонтерів-викладачів для учнів області організовано проведення дитячих пришкільних таборів з поглибленим вивчення англійської мови «GoCamp».

«GoCamp» – це найбільша волонтерська програма, метою якої є стимулювання учнів до вивчення іноземних мов шляхом залучення іноземних волонтерів з усього світу. 

У цьому році проект реалізовано у 5 пришкільних таборах області: Міжрічанській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Болехівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Болехівської міської ради, Брошнів-Осадському ліцеї Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади Рожнятівського району, Ліснохлібичинській ЗОШ І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради, а також Делятинському ліцеї № 2 Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади Надвірнянського району.

Детальніше...

На виконання наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації від 23.03.2018 року №206 на базі Городенківського професійного ліцею 18.04.2018 року проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійно-технічної освіти області з професії «Муляр». 

В конкурсі, який складався з двох турів – теоретичного (включав також візитаційну презентацію і розрахункове завдання) та практичного,  брали участь представники закладів професійно-технічної освіти області:              Івано-Франківського професійного будівельного ліцею, Вищого професійного училища №7 м.Калуша, Надвірнянського професійно-технічного училища №11, Городенківського професійного ліцею.

За спільним рішенням журі визначено переможців ІІ етапу Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічної освіти  з професії «Муляр»:

Детальніше...

На базі Вищого  професійного училища №7 м. Калуша 11 квітня 2018 р. проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ області з професії «Столяр». 

В конкурсі, який складався з візитаційної карти-презентації,  теоретичного та практичного туру, брали участь учні закладів  професійно-технічної освіти області. 

Детальніше...

У березні, впродовж весняних канікул, у різних містах України проведено ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської), історії, правознавства, математики, біології, географії, астрономії, фізики, хімії, екології, економіки, інформатики, інформаційних технологій, трудового навчання, польської мови та літератури, російської мови та літератури. Прикарпаття представляло 20 команда у складі 111учнів.

Детальніше...

Відповідно до наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації від 26.02.2018 р. №116 «Про заходи безпеки в навчальних закладах»  з 20 по 22 березня 2018 року в закладах дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти та закладах освіти обласного підпорядкування заплановано провести відпрацювання практичних дій (у тому числі евакуації) в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування, інших небезпек.

Детальніше...

Сторінка 1 із 8