План заходів Всеукраїнського та обласного рівнів

План загальнообласних заходів

на ІV квартал 2016 року

 

п.п

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальний за виконання

 1.

Акція «День юного натураліста»

вересень - жовтень

Т.Гудзик

 2.

Чемпіонат ДЮФЛ (футбол)

вересень-грудень

В. Білоус

 3.

Обласний осінній телечемпіонат "Ігри розуму" серед команд переможців обласних інтелектуальних ігор «КОРТ»

3 вересня

В.Кодря

ОТБ "Галичина"

 4.

Організаційно-методична нарада з питань впровадження робототехніки в навчальні заклади області

9 вересня

В.Кодря

 5.

Обласна інтелектуально-наукова акція «Кращий автор Вікіпедії - 2016»

вересень-грудень

В.Кодря

 6.

Практикум-лекторій для педагогічних працівників Івано-Франківського обласного відділення МАН України (м. Івано-Франківськ)

жовтень

Н. Дерев’янко

 7.

Участь в І турі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (діти 2005 р. н. і молодші).

жовтень

М.Карабін

 8.

Участь в чемпіонаті області з важкої атлетики

жовтень

М.Карабін

 9.

Участь в першості  області з вільної боротьби серед юнаків 2001-2003 р. н.

жовтень

М.Карабін

 10.

Участь в турнірі з вільної боротьби до Дня енергетика

жовтень

М.Карабін

 11.

Участь в іграх ДЮФЛ (діти 2001-2003 р.н.)

жовтень

М.Карабін

12.            

Участь в  турнірі з міні-футболу (діти 2003р.н. і молодші)

жовтень

М.Карабін

13.            

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-огляду навчально-дослідних земельних ділянок «Щедрість рідної землі»

жовтень

Т.Гудзик

14.            

Еколого-натуралістичний похід «Біощит»

жовтень

Т.Гудзик

15.            

Дитячо-юнацька еколого-патріотична гра «Паросток»

жовтень

Т.Гудзик

16.            

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти

жовтень

Т.Гудзик

17.            

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу методичних моделей виховного процесу в освітніх закладах «Виховати особистість»

жовтень

Т.Гудзик

18.          

Дитячо-юнацькі спортивні ігри області (2003р.н.). (гандбол)  ІІтур.

01-02 жовтня

В.Білоус

19.            

Чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 14 років з шахів

09-11 жовтня

В.Білоус

20.            

Кубок області до Дня збройних сил України

09-10 жовтня

В.Білоус

21.            

Відкритий  чемпіонат України з пневматичної зброї.

Кубок України

11-17 жовтня

В.Білоус

22.            

Чемпіонат області серед молоді з настільного тенісу

22-23 жовтня

В.Білоус

23.            

Обласні змагання «Діти-олімпійська надія України!»

жовтень

В.Білоус

24.            

Чемпіонат області серед школярів з дзюдо

жовтень

В.Білоус

25.            

Чемпіонат області серед учнів 2000-2001 р.н. (гандбол) 

жовтень

В.Білоус

26.            

Масове сходження школярів області на вершину гори Говерла

жовтень

М. Косило

27.            

І-ий етап чемпіонату України з пішохідного туризму серед юнаків «Зональні змагання з пішохідного туризму серед гуртківців ОДЦТКУМ»

жовтень

М. Косило

28.            

Обласна краєзнавчо-етнографічна конференція «Лиш те в народі буде жити, що серце серцю передасть»

жовтень

М. Косило

29.            

Обласний зліт ветеранів туризму

жовтень

М. Косило

30.            

Обласна школа майстерності радіо- конструювання                                          

жовтень

В.Кодря

31.            

Конкурс – огляд внутрішнього озеленення приміщень навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин»

жовтень - листопад

Т.Гудзик

32.            

Природоохоронна акція «Ліси для нащадків»

жовтень- листопад

Т.Гудзик

33.            

Природоохоронна акція «Птах року»

жовтень- листопад

Т.Гудзик

34.            

Обласний конкурс стіннівок  присвячений 160-річчю від дня народження І.Я.Франка

12 жовтня

М.Кузбит

35.            

Обласне свято патріотичної пісні присвячене  74-річниці створення УПА та 25-річниці Незалежності України

 13 жовтня

М.Кузбит

36.            

Проведення відкритого лекторію в рамках проекту «Всеукраїнська мобільна студія популярної науки та техніки» (м. Івано-Франківськ)

листопад

Н. Дерев’янко

37.            

Тематичні заходи до Дня української писемності та мови (гуртки Івано-Франківського обласного відділення МАН України)

листопад

Н. Дерев’янко

38.            

Тематичні заходи до Дня пам’яті жертв голодомору(гуртки Івано-Франківського обласного відділення МАН України)

листопад

Н. Дерев’янко

39.            

Участь в ІІ турі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги  (2005 р. н.)

листопад

М.Карабін

40.            

Участь в Кубку області з боксу

листопад

М.Карабін

41.            

Участь в першості України з важкої атлетики

листопад

М.Карабін

42.            

Участь в першості області з вільної боротьби МОН (діти 2001-2003 р.н.)

листопад

М.Карабін

43.            

Участь у Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби

листопад

М.Карабін

44.            

Участь в чемпіонаті області з дзюдо серед юнаків і дівчат 1997-2001 р.н. і молодші.

листопад

М.Карабін

45.            

Участь в чемпіонаті області з дзюдо серед юнаків і дівчат 1998-2002 р. н.

листопад

М.Карабін

46.            

Участь у Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики пам'яті С. О. Операйла

листопад

М.Карабін

47.            

Участь в чемпіонаті області з настільного тенісу серед ДЮСШ

листопад

М.Карабін

48.            

Участь в іграх ДЮФЛ

листопад

М.Карабін

49.            

Участь в турнірі з міні-футболу (діти              2003 р. н. і молодші)

листопад

М.Карабін

50.            

Відкритий турнір пам’яті тренера Юрія Козія з настільного тенісу

04-06 листопада

В. Білоус

51.            

Відкрита першість Рогатинської ДЮСШ Івано-Франківської обласної ради з настільного тенісу

листопад

В. Білоус

52.            

Чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 16 років з шахів

18-23 листопада

В. Білоус

53.            

Чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2002 р.н. з плавання

листопад       

В. Білоус

54.            

Чемпіонат області на призи клубу « Стрімкий м’яч» серед юнаків 2001 р.н. (гандбол )

листопад       

В. Білоус

55.            

Кубок області серед юніорів до 20 років (гандбол)

26-27 листопада

В. Білоус

56.            

Трудові акції «Турбота молоді – тобі Україно»:  «Плекаємо сад», «Дослідницький марафон»,        «Парад квітів біля школи»,         «Юннатівський  зеленбуд»

листопад

Т.Гудзик

57.            

Екологічний конкурс «Вчимося заповідувати»

листопад

Т.Гудзик

58.            

Конкурс «Мій рідний край – моя земля»

листопад

Т.Гудзик

59.            

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик»

листопад

Т.Гудзик

60.            

ІІ-ий етап чемпіонату України з пішохідного туризму серед юнаків «Обласні змагання серед учнівської молоді з пішохідного туризму в закритому приміщенні»

листопад

М.Косило

61.            

І-ий обласний тур Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»

листопад

М.Косило

62.            

Проведення навчально – тренувального збору з боксу до підготовки та участі у Всеукраїнському турнірі

листопад

М.Карабін

63.            

Обласний конкурс-виставка « Український сувенір»,(іграшка – сувенір)

листопада

М.Кузбит

64.            

Обласні змагання з автотрасового моделювання (відкрита першість)

листопад

В.Кодря

65.            

Обласна радіотехнічна олімпіада старшокласників

листопад

В.Кодря

66.            

Обласні інтелектуальні ігри кмітливих, організованих, розумних, толерантних “КОРТ”                                                                                                 

листопад

В.Кодря

67.            

Обласна школа-майстерності молодого винахідника і раціоналізатора

листопад-грудень

В.Кодря

68.            

Обласний огляд-конкурсна кращу організацію правовиховної  роботи

грудень

Т.Семенюк

69.            

Проведення новорічного турніру з баскетболу

грудень

М.Карабін

70.            

Проведення міжнародного турніру з боксу за підтримки міського голови м. Івано - Франківська

грудень

М.Карабін

71.            

Участь в першості області  з важкої атлетики                   

грудень

М.Карабін

72.            

Проведення турніру з вільної боротьби до Дня Святого Миколая

грудень

М.Карабін

73.            

Участь в чемпіонаті області з дзюдо серед юнаків і дівчат 2001-2005 р. н.

грудень

М.Карабін

74.            

Проведення Новорічної відкритої першості  ОДЮСШ  з дзюдо

грудень

М.Карабін

75.            

Виставка-конкурс «Новорічна композиція»

грудень

Т.Гудзик

76.            

І-ий обласний етап Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»

грудень

М.Косило

77.            

Проведення відкритого турніру з настільного тенісу до Дня Святого Миколая

грудень

М.Карабін

78.            

Кубок області з настільного тенісу

грудень

 В.Білоус

79.            

Турнір пам’яті Василика з плавання

грудень

 В.Білоус

80.            

Турнір з плавання «Святий Миколай ходить по планеті»

грудень

 В.Білоус

81.            

Обласний турнір «Різдвяний Фестиваль» (дзюдо)

грудень

 В.Білоус

82.            

Обласний конкурс плакатів, присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом

грудня

М.Кузбит

83.            

Обласна школа майстерності з робототехніки

грудень

В.Кодря