01 березня 2018 року на базі Центру професійно-технічної освіти №1 м.Івано-Франківська відбулась нарада  заступників директорів з навчально-виробничої роботи на тему:«Навчально-виробнича діяльність ПТНЗ, як запорука професійного зростання майбутнього кваліфікованого робітника» за участю заступника директора – начальника управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики Гаврилюка І.О., працівників департаменту та навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області, директора українсько-польського підприємства «Арлен-Україна» Гордого М.М.

Досвідом роботи з питань розвитку соціального партнерства, реалізації сучасних підходів до організації навчально-виробничого процесу поділилась заступник директора  з навчально-виробничої роботи Вищого професійного училища №7 м.Калуша Стефанів М.Ф.; з питань організації роботи навчально-практичних центрів – заступники директорів Центру професійно-технічної освіти №1 Олійник Г.Б. та Івано-Франківського професійного будівельного ліцею Кисилиця С.Ф. Обговорювались питання з навчально-виробничої діяльності ПТНЗ області (методист НМК Верховцев В.М.), про закінчення 2017-2018 навчального року та проведення державної кваліфікаційної атестації в закладах професійно-технічної освіти (начальник відділу професійно-технічної, вищої освіти і науки Кирдяк Г.Ю.), щодо конкурсів фахової майстерності серед учнів ПТНЗ у 2017-2018 навчальному році (головний спеціаліст відділу професійно-технічної, вищої освіти і науки Захарія О.М.).

В рамках секції виступила керівник театру-студії художнього дизайну «Стиль і мода» Центру професійно-технічної освіти №1 Скрипка Н.М. із показом колекцій одягу учнями закладу.

Заступники директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ відвідали відриті уроки, ознайомилися з навчально-матеріальною базою та комплексним  навчально-методичним забезпеченням професійно-практичної підготовки кваліфікованих робітників у Центрі професійної освіти №1 м. Івано-Франківська.