19 жовтня 2017 рокудепартаментом освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації спільно з Івано-Франківським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено засідання школи педагогів інклюзивного навчання на тему «Особливості роботи асистента учителя в організації навчання дітей з особливими освітніми потребами».

У процесі засідання учасників ознайомлено з нормативно-правовою базою щодо діяльності асистента учителя в умовах школи з інклюзивним навчанням, особливостями ведення документації асистента учителя, супроводу дитини з порушенням опорно-рухового, роллю асистента учителя у супроводі дитини із затримкою психічного розвитку, особливостями співпраці асистента учителя з усіма учасниками освітнього процесу.

Обговорено роль асистента учителя у розробці індивідуальної програми розвитку для дитини в інклюзивному класі. Розроблено відповідні методичні рекомендації щодо  алгоритму  роботи учителя і асистента учителя    в умовах інклюзивного навчання  та  окреслено шляхи їх співпраці.

IMG 2789