Крім гір красивішими можуть бути тільки гори – у будь-яку пору року.

У цьому змогли переконатися лідери учнівського самоврядування Івано-Франківської області, які прибули 12 жовтня на обласний збір лідерів учнівського самоврядування на тему «Екологічна безпека та збереження довкілля».

Зустрічати своїх друзів з усієї області учасники Долинської районної школи лідерів, яка працює на базі Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

З ініціативи департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА лідери області зустрілися, щоб познайомитися з досвідом роботи Долинської районної школи лідерів, робота якої  вважається однією з кращих в області, досвід якої занесений у Всеукраїнську базу даних моделей учнівського самоврядування.

З вітальним словом звернулись - Віктор Гошилик, секретар Долинської міської ради та Віталій Олійник, заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Долинської РДА, Христина Бортейчук, голова ради старшокласників Івано-Франківщини, президент Долинської районної школи лідерів, учениця Вигодської ЗОШ І-ІІІ ст. Романа Філіпова та віце-президент Долинської районної школи лідерів, учениця Малотур’янського НВК Софія Чоп.

Учасники збору мали змогу детально ознайомитися з роботою Долинської районної школи лідерів, яку презентував її координатор, директор Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості Василь Королюк. Лідери також представляли найцікавіші напрацюванням учнівського самоврядування району, міста, ОТГ, навчального закладу.

Учасники заходу також ознайомилися з історією бойківського краю та вузькоколійки, дізналися про цікавинки природи та поспілкуватися з екс-віце-президентом Долинської районної школи лідерів, студенткою Національного університету фізичного виховання та спорту України, Роксоланою Чоп.