19 жовтня 2017 рокудепартаментом освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації спільно з Івано-Франківським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено засідання школи педагогів інклюзивного навчання на тему «Особливості роботи асистента учителя в організації навчання дітей з особливими освітніми потребами».

Детальніше...

Проводиться конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" – провідного спеціаліста відділу позашкільної освіти та роботи з інтернатними закладами  управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти департаменту освіти, науки та  молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

28 вересня у приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

Серед запрошених – представники освітніх закладів області: учителі і вихователі, керівники навчальних закладів, методисти, ветерани педагогічної праці, заслужені вчителі України, відмінники освіти України, викладачі вищих навчальних закладів та професійно-технічної освіти.

Детальніше...

1415 червня цього року на Прикарпатті проведено виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти на тему «Гірська загальноосвітня школа: стан, проблеми, перспективи розвитку (на прикладі Івано-Франківської області)».

Детальніше...

Відповідно до плану роботи обласних організацій асоціації дитячих офтальмологів 07 червня 2017 року на базі Вигодського навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської обласної ради проведено спільне засідання асоціацій за участю Рикова С.О.-  президента Асоціації дитячих офтальмологів і оптометристів України, заслуженого лікаря України, професора, завідувача кафедри офтальмології Київської медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України, українського лікаря та науковця у галузі клінічної та профілактичної медицини,  лікарів офтальмологів  (дитячих в т.ч.) і тифлопедагогів області.

Детальніше...

8 червня 2017 року на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Обласної бібліотеки для дітей продовжила роботу конференція: “Тренди в ІТ-освіті. Ринок ІТ-освіти, запити роботодавців, кар’єра в ІТ-освіті для викладачів, сучасні освітні програми та ресурси для освітян”.

Детальніше...

В Івано-Франківську 7-8 червня 2017 року проводиться  конференція: “Тренди в ІТ-освіті. Ринок ІТ-освіти, запити роботодавців, кар’єра в ІТ-освіті для викладачів, сучасні освітні програми та ресурси для освітян” .

Мета заходу: актуалізувати інформацію про освіту в ІТ для вчителів та методистів шкільної мережі Івано-Франківської області, інтегрувати шкільних викладачів в освітню екосистему ІТ-галузі області, а також активізувати співпрацю школи, позашкільних закладів та проектів з неформальної освіти, що успішно діють на  території області.

Детальніше...

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б" – завідувача сектору кадрової роботи (служби управління персоналом) департаменту освіти, науки та  молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

За традицією з нагоди Міжнародного дня захисту дітей в Івано-Франківську нагороджували учнів навчальних закладів області, які досягли найвищих результатів у конкурсах, олімпіадах, інших змаганнях всеукраїнського й міжнародного рівня.Read More

Привітати обдарованих дітей цього дня завітали голова облдержадміністрації Олег Гончарук та перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, представники вищих навчальних закладів області, освітяни краю.

Детальніше...

19 травня у приміщенні Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулося святкування 25-ї річниці створення Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату  Івано-Франківської обласної ради.

 У ліцеї навчаються майже 280 учнів зі всіх районів та міст області. Навчання проходить  за двома профілями поглибленого вивчення: фізико-математичним та комп’ютерно-інформаційним.

Детальніше...

Сторінка 1 із 6